Kurzy‎ > ‎Přihláška‎ > ‎

IANTD EANx Diver

IANTD EANx Diver

Cíl
Tento kurz nabízí certifikovanému potápěči (OPEN WATER DIVER, CMAS*) rozšíření teoretických znalostí a praktických dovedností o potápění s Nitroxem (tzv. EANx – Enriched Air Nitrox). Po absolvování kurzu si bude moci vybrat optimální směs pro každý ponor, s obsahem kyslíku v rozmezí 22%-40%.

Místo kurzu
Teoretická část probíhá ve vlastní učebně, AQUAMARINE, Čechova 17, Praha 7. Praktické lekce probíhají v bazénu Výstaviště a ve volné vodě (lomy, jezera) v blízkém okolí Prahy nebo v zahraničí ( Chorvatsko, Egypt ).

Program
V průběhu kurzu získá účastník teoretické znalosti v 5ti teoretických modulech a získá praktické zkušenosti při dvou ponorech s EAN24 - EAN40. 

Materiály
Při zápisu do kurzu každý účastník získá:
IANTD EANx Manual and Workbook v češtině
IANTD EANx Diver Diplom 

Výstroj
Optimální je, pokud účastník kurzu již vlastní svou výstroj. V případě, že kompletní výstroj nevlastní, může si ji po dobu trvání kurzu za poplatek zapůjčit..

Osvědčení
Po úspěšném ukončení tohoto kurzu je účastníkovi uděleno osvědčení IANTD EANx Diver. Toto potápěčské osvědčení, vystavené IANTD USA, největším sdružením rekreačních a technických potápěčů na světě, zastoupeným i v ČR a SR, je na celém světě uznáváno jako osvědčení moderního sportovního a technického potápěče.

 
Cena
Celková cena tuzemského kurzu včetně studijních materiálů  a certifikačního poplatku činí 4 500,- Kč.
V ceně nejsou zahrnuty nákladyna dýchací směsi.
 

Potápěčská způsobilost
Na účastníkovi se vyžaduje jeho potápěčská způsobilost tzn. lékařské potvrzení zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu.