Kurzy‎ > ‎Přihláška‎ > ‎

IANTD Open Nitrox Diver

IANTD Open Water Nitrox Diver

Cíl
Tento kurz nabízí vstup do světa pod vodou a je určen začínajícím potápěčům, kteří kladou důraz na maximální bezpečnost od samého počátku. Na rozdíl od jiných kurzů potápěče-začátečníka, poskytuje tento kurz hlubší informace související s nejnovějšími technologiemi potápění a je určen především těm, kteří chtějí dosáhnout nejvyšší možné průpravy k zajištění maximální možné bezpečnosti při provozování tohoto sportu.

Místo kurzu
Teoretická část probíhá ve vlastní učebně, AQUAMARINE, Čechova 17, Praha 7. Praktické lekce probíhají v bazénu Výstaviště a ve volné vodě (lomy, jezera) v blízkém okolí Prahy nebo v zahraničí ( Chorvatsko, Egypt ).

Program
V průběhu tohoto kurzu získá účastník potřebné znalosti v 5 teoretických a 5 bazénových modulech. Během 4 ponorů ve volné vodě své znalosti a dovednosti prakticky rozvine. Po úspěšném ukončení tohoto kurzu splňuje potápěč všechny předpoklady k bezpečnému absolvování ponorů do maximální hloubky 21 metrů. Kurz musí být dle IANTD Standard ukončen do 6 měsíců od jeho zahájení.

Materiály
Při zápisu do kurzu každý účastník obdrží: IANTD Open Water manuál v češtině.

Výstroj
Každý účastník si před začátkem tohoto kurzu musí obstarat základní vybavení - maska, šnorchl a ploutve (tzv. ABC výstroj).
Zbývající výstroj bude účastníku  kurzu zapůjčena. Doporučujeme , aby si každý účastník obstaral neoprenové botičky, rukavice a potápěčský nůž.

Osvědčení
Po úspěšném ukončení tohoto kurzu je účastníkovi uděleno osvědčení IANTD Open Water Diver. Toto potápěčské osvědčení, vystavené IANTD USA, největším sdružením rekreačních a technických potápěčů na světě, zastoupeným i v ČR a SR, je na celém světě uznáváno jako osvědčení moderního sportovního a technického potápěče.

 
Cena
Celková cena tuzemského kurzu včetně českých studijních materiálů a certifikace činí 10 500,- Kč.
Při zápisu do kurzu zaplatí účastník část kurzovního poplatku jako zápisné ve výši 3 000,- Kč. Zbytek je splatný v den zahájení kurzu.


Kurz pro jednotlivce na základě individuálních požadavků  je 16 500 Kč
Bazénová lekce extra 500,-
Extra ponor 1000,-Kč
 

Potápěčská způsobilost
Na účastníkovi se vyžaduje jeho potápěčská způsobilost tzn. lékařské potvrzení zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu, ale nejpozději před prvním bazénovým modulem.