Kurzy‎ > ‎Přihláška‎ > ‎

IANTD Rebreather Diver

IANTD Rebreather Diver

Cíl
Tento kurz nabízí certifikovanému potápěči s nitroxem (EANx Diver) nezbytné základní znalosti a dovednosti, potřebné k příjemnému a bezpečnému potápění s nitroxovým rebreatherem DRÄGER DOLPHIN. Tento kurz je vstupní bránou do světa nových technologií potápění.

Místo kurzu
Teoretická část probíhá ve vlastní učebně, AQUAMARINE, Čechova 17, Praha 7. Praktické lekce probíhají v bazénu Výstaviště a ve volné vodě (lomy, jezera) v blízkém okolí Prahy nebo v zahraničí ( Chorvatsko, Egypt ).

Program
V průběhu kurzu získá účastník teoretické znalosti ve 3 teoretických modulech, získá praktické dovednosti ve 3 bazénových modulech a při 2 – 3 ponorech ve volné vodě, s celkovým časem na dně 120 minut. 

Materiály
Při zápisu do kurzu každý účastník obdrží:
IANTD Rebreather Diver Manual and Workbook 
IANTD Rebreather EANx Diver Diplom

Výstroj
Optimální je, pokud účastník kurzu již vlastní svou výstroj. V případě, že kompletní výstroj nevlastní, může si ji za poplatek zapůjčit. Zapůjčení přístroje DRÄGER DOPLPHIN pro potřebu kurzu je zahrnuto v ceně kurzu.

Osvědčení
Po úspěšném ukončení tohoto kurzu je účastníkovi uděleno osvědčení IANTD Rebreather DOLPHIN Diver. Toto potápěčské osvědčení, vystavené IANTD USA, největším sdružením rekreačních a technických potápěčů na světě, zastoupeným i v ČR  a SR, je na celém světě uznáváno jako osvědčení moderního sportovního a technického potápěče.

 
Cena
Celková cena tuzemského kurzu včetně studijních materiálů a certifikačního poplatku činí 10 500,- Kč.
V ceně nejsou zahrnuty náklady na dýchací směs.
 

Potápěčská způsobilost
Na účastníkovi se vyžaduje jeho potápěčská způsobilost tzn. lékařské potvrzení zdravotního stavu, ještě před začátkem kurzu.